Forum VOANERGES Strona Główna VOANERGES
OFICJALNE FORUM ZESPOŁU VOANERGES W POLSCE
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy     GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak Wam się podobał koncert wyemitowany w TVP1 i w TVP2???
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum VOANERGES Strona Główna -> VOANERGES W POLSCE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voarom
ADMINISTRATOR FORUM
ADMINISTRATOR FORUM



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 318
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z domu za miastem... :)
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 18:43, 06 Lip 2007    Temat postu: Jak Wam się podobał koncert wyemitowany w TVP1 i w TVP2???

W tym temacie możecie rozpocząć dyskusję na temat w/w koncertów.
Zapraszam!!! Podzielcie się!!! Więcej info w dziale Ogłoszenia.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Voarom dnia Wto 13:22, 12 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Oliffka
GADUŁA
GADUŁA



Dołączył: 04 Lip 2007
Posty: 113
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Sob 10:15, 07 Lip 2007    Temat postu:

No wałśnie skonczyłam oglądać na TVP1 oni sa genialni az sie chcialo przed telewizorem poskakac:D

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Oliffka
GADUŁA
GADUŁA



Dołączył: 04 Lip 2007
Posty: 113
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Sob 10:19, 07 Lip 2007    Temat postu:

a tak wogle tak lecilam ogladać na TVP1 SOS zee przy okazji malo co niestratowlam psaa niewybilam szyby w drzwiach ii boli mnie dodatkowo druga noga teraz hehehe

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Voarom
ADMINISTRATOR FORUM
ADMINISTRATOR FORUM



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 318
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z domu za miastem... :)
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 10:21, 07 Lip 2007    Temat postu:

Jej!!!!! Ale SUPER!!!! No niespodziwałam się że Voanerges udzieli wywiadu jestem bardzo miło zaskoczona!!! Ale wiecie co nawet gdyby nie było tłumaczenia to i tak bym zrozumiała co Roma mówił Podobały mi się również wypowiedzi pozostałych Artystów m.in. Maleo Jego słowa były takie proste i nie robił z siebie jakiegoś filozofa. W tym wszystkim jest i tak to najpiękniejsze że i tak wszyscy śpiewają na chwałę Bożą Mruga Teraz czekam na drugą cześć na TVP 2!!! Tylko żałuję że tego nie nagrałam... ale nadrobie to później!!!

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Voarom dnia Wto 21:47, 10 Lip 2007, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Oliffka
GADUŁA
GADUŁA



Dołączył: 04 Lip 2007
Posty: 113
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Sob 10:32, 07 Lip 2007    Temat postu:

Dokładnie supeir sie wypowiedział potwierdzam boo to jest porsty zwyczjany człowiek i nie wywyzsza sie Mruga

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MadziuleK
PRZYJACIEL
PRZYJACIEL



Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 50
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Sob 11:05, 07 Lip 2007    Temat postu:

ma ktos nagrany koncert ktory bylna jedynce?? i jak ma to sie podzieli?? Jezyk

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Oliffka
GADUŁA
GADUŁA



Dołączył: 04 Lip 2007
Posty: 113
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Sob 15:07, 07 Lip 2007    Temat postu:

Wlasnie skonczylam ogladac na TVP2 transmisjie:D az normalnie sobie poskakalam przed telewizorem genialny wystep MALEO 2Tm2,3 ii VOANERGES. Nie moge sie odczekac za rok kolejnoego SOS tylko tym razem bede miala wieksze wtyki hehe wtajemniczeni wiedza o co chodzi normalnie genialne wsytepy aa ten gest ze strony Litzy ii to co powiedzial Budzy,on raczej nei wyglada na grzecznego ale niech mu bedzie ii OSTRA Arka Noego:D.Nawet widzłam siebie w telewizji zreszta bylo widac wiekszosc ekipy z Głogogwa !!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Voarom
ADMINISTRATOR FORUM
ADMINISTRATOR FORUM



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 318
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z domu za miastem... :)
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 9:22, 08 Lip 2007    Temat postu:

E tam to co mi się nie podobało w tym koncercie to to że tak do minimum skrócili występ VOANERGES!!!!! To był cios......Smutny i bardzo mi z tego powodu smutno... Ale dobrze że nie wycieli tego jak powiedział Budzy że VOANERGES to OBJAWIENIE tegorocznego festiwalu i chwała mu za to!!!! Zasługiwali na taką opinie Wesoly Ogólnie koncert to im dłuższy tym troszkę nudniejszy....Naprawde. Bo Mietek Szcześniek ok może i dobrze śpiewa ale zanudzał straszliwie!!! TGD też się zbytnio nie popisali ale źle napewno nie było.....A i chciałam jeszcze dodać że wycięli "Sto la..." śpiewane dla wszystkich Artystów i zauważyłam że kamera nie filmowała ludzi bawiących się podczas pogo (bo pewnie stwierdzili że to za drastyczne) tylko lud z pierwszego rzędu (bo tam było chyba spokojniej) i tych z tyłu bo tam co całkowicie niektóre to kołki były... eh....dobra już nie narzekam. Koncert telewizyjny oceniam na -4. Jezyk

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum VOANERGES Strona Główna -> VOANERGES W POLSCE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.
Regulamin